ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

רבים שואלים למה צריך לנקות את השטיח בצורה יסודית ולא רק עם שואב.
אנו נענה לכם בצורה פשוטה, השטיח צובר קרדית אבק, הוא מתלכלך מאוכל ושתיה, ילדים שמשחקים עליו והשואב לא מנקה את השטיח בצורה יסודית ומעמיקה. ישנם סוגי שטיחים רבים, ולכן חשוב לנקות את השטיח בצורה המתאימה לו. בעזרת הצוות של SOPA SPARK תהנו מניקוי מעמיק ויסודי של השטיח ותהנו מחיטוי מתנה!

החזרת הצבע לשטיח

עם הזמן השטיח שלנו מתבלה או צובר המון אבק במהלך השנים שקשה מאוד להוריד עם שואב. אבל אתם כל כך אוהבים את השטיח ואינכם רוצים לזרוק אותו. מה עושים? מחזירים את הצבע לשטיח! בעזרת הצוות של SOPA SPARK תהנו מניקוי עמוק ויסודי לשטיח שלהם ואף לחידוש בד השטיח. לאחר הניקיון תראו את השטיח באור חדש ולא תצטערו שביצעתם את הניקוי. אנו משתמשים בחומרים הכי איכותיים והמכונות הכי חדישות בשוק בתחום ניקוי השטיחים. בנוסף, אנו מתאימים את שיטת הניקוי לסוג השטיח ושומרים על האיכות שלו.

טיפול בקרדית האבק

ככל שאנו נמצאים יותר על השטיח ואוכלים עליו או משחקים עליו עם הילדים הוא צובר קרדית אבק. קרדית האבק אינה טובה, ולכן כדאי לנקות את השטיח אחת לתקופה ולחטא אותו. בעזרת צוות הניקוי של SOPA SPARK תהנו מניקוי ייסודי ומעמיק לשטיח הבית שלכם. תוכלו לשבת עם הילדים ולהנות מריח טוב ושטיח נקי. כמובן שאנו ממליצים לשמור על הניקיון ולהימנע מאכילה ושתיה על השטיח, בכדי להימנע מכתמים העלולים להוביל להצטברות חיידקים.

שירותים נוספים

ניקוי ספות

ניקוי כל סוגי הספות בכל הגדלים ומכל סוגי הבדים.

ניקוי ריפודי הרכב

ניקוי ריפודי הרכב מלכלוך מצטבר וכתמים שאינם יורדים.

ניקוי מזרונים

ניקוי המזרון מכתמים והמצאות של קרדית האבק.

חיטוי

לאחר כל פעולת ניקיון אנו מחטאים את המוצר ומחזירים אל בית הלקוח.